KONST / Litografier / Mapp 16152058
nr 1615 2058
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Mapp, Signerad, numrerad 49/99, daterad 1986 " Ricercar", 4 st serigrafier. Bladets mått: 31x40, oramade lösa blad
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:40:24
22/4 19:24:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare